HENNA, Lifting rzęs, Laminacja Brwi

  • Henna rzęs 15 min 25 zł
  • Henna brwi 15 min 25 zł
  • Henna brwi z 15 min 45 zł
  • Henna rzęs + brwi z efektem 15 min 60 zł
  • Henna brwi i rzęs bez regulacji 15min 55 zł
  • kontrola brwi woskiem 25 zł

Brow Henna to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z dokładnością tatuażu na skórze do 14 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 7-8 tygodni. 

Cena: 120 zł 

LIFTING, BOTOX I LAMINOWANIE RZĘS  – CO TO TAKIEGO?

Naturalne rzęsy po zabiegu są piękne, czarne, lśniące i podkręcone – wyglądają efektownie, ale bardzo naturalnie, bez efektu sztucznego firany doklejonych rzęs, który na szczęście odchodzi już do lamusa. 

Cena: 150 zł

LAMINACJA BRWI Z BARWIENIEM i KERATYNĄ

Brwi niesforne pięknie wyglądać ułożone i zadbane.

Ten zabieg może zawierać skrajnie różne brwi. Na pewno będę z niego osoby, których łuki brwiowe porastają gęste, cudowne i trudne do okiełznania włoskiego. Ale też możemy polecić tym, gdzie natura brwi poskąpiła. Laminowanie brwi pozwala nie tylko na ich dość charakterystyczną stylizację, ale także dostarczanie im objętości, odżywianie je i nabłyszcza.

Cena: 180 zł 

Zapraszamy Cię do B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, gdzie oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych i medycyny estetycznej, również zabiegi HENNĄ, lifting rzęs, oraz laminację brwi. Nasz gabinet kosmetyczny znajduje się we Wrocławiu (Leśnica), na osiedlu Malowniczym, przy ulicy Hartmana 4/2U.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 796-049-312, lub 506-429-544.