MASAŻE

MASAŻ BAŃKA CHIŃSKĄ

(Czas i cena: 30-60min.częściowy/uda i pośladki/ lub /brzuch i boczki/ 140 zł. Całościowy 190 zł.)

W nowoczesnej kosmetyce postanowiono połączyć elementy klasycznego masażu limfatycznego z tradycyjną bańkę chińska, oraz nowej generacji kosmetyki antycellulitowe, wyszczuplające i modelujące sylwetkę, w wyniku takiego połączenia powstał jeden z najbardziej skutecznych i polecanych masaży w walce z cellulitem, pseudocellulitem i tkanka tłuszczową.

Aczkolwiek cellulit nie jest stanem zapalnym skóry i nie jest chorobą, jest natomiast zmianą nabytą skóry, którą można zmniejszyć lub zlikwidować przy pomocy masażu i ścisłej współpracy z wykwalifikowanym masażystą.

Musi to być z obu stron współpraca uczciwa i systematyczna. W całym masażu antycellulitowym – wyszczuplającym łączenie po serii masażu limfatycznego serii masażu bańka chińską jest istotny dla opracowania jednolitej struktury tkanki łącznej i skóry właściwej, aby uzyskać już w końcowym etapie masażu modelującego efekt gładkiej, zdrowej skóry nóg, pośladków czy ramion. Seria masażu bańką chińską dobierana jest indywidualnie i obejmuje najczęściej od 6 do 8 masaży przeprowadzanych systematycznie w odstępach dwudniowych.

Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Masaż jest bezbolesny, czasami lekko szczypiący w czasie pierwszych 2 lub 3 masaży.

MASAŻ CZEKOLADOWY

(Czas i cena: 60 min – 220 zł.) 

Masaż na bazie prawdziwej gorzkiej czekolady, posiadający oprócz właściwości aromatycznych uwalniających endorfiny, także właściwości mocno odżywcze. Po masażu ciało jest delikatnie przybrązowione, a aromat czekolady unosi się wokół niego jeszcze przez kilka godzin po zabiegu.

MASAŻ VITA AROMA

(Czas i cena: 40 min – 140 zł. 60 min 190zł)

Odpowiednio dobrane, wysokiej jakości składniki tworzone z ziół, roślin, korzeni oraz owoców dojrzewających w różnych zakątkach świata, połączone w harmonijną całość ukoją nie tylko ciało, ale także umysł. W pachnącym bukiecie odnaleźć można aromat wiśni, pomarańczy, grejpfruta, czekolady i zielonej herbaty.

MASAŻ SHEA BUTTER

Czas i cena: 40 min – 140 zł. 60 min 190zł)

Do masażu wykorzystywany jest tłuszcz masłosza powstający z owoców drzewa Karite. Zabieg bardzo odżywczy, regenerujący skórę zwłaszcza po okresie zimowym lub ekspozycji słonecznej. Świetnie przygotowuje ją przed wyprawą w ciepłe i słone miejsca. Niweluje uczucie swędzenia i napięcia skóry bardzo przesuszonej, łuszczycowej, atopowej. Idealny preparat dla kobiet ciężarnych, których skóra narażona jest na rozciągnięcie. W ofercie znajdą Państwo shea butter o aromacie korzennym, mlecznym, greckim oraz piżma.

WPŁYW MASAŻU NA ORGANIZM

Masaż, jako forma pracy z ciałem z roku na rok zyskuje coraz większe grono sympatyków. Nie wzbudza to wątpliwości, ponieważ kto raz zaznał błogiego uczucia odprężenia i rozluźnienia z pewnością systematycznie korzysta z przyjemności, jaką sprawiają ręce wykwalifikowanego masażysty. Sam zabieg w swojej historii potrzebował czasu, by jego wpływ na zdrowie został wreszcie doceniony.

Masaż jako alternatywna metoda leczenia, w znaczący sposób oddziałuje na samopoczucie pacjenta jak również ogólną kondycję organizmu. Skóra i tkanka podskórna: W skutek pobudzenia krążenia oraz czynności wydalniczej gruczołów skóry, masaż poprawia jej odżywienie i zdrowy wygląd. Usuwa martwe komórki naskórka, likwiduje bądź zmniejsza zrosty. Rozbija tkankę tłuszczową, wspomagając tym samym efekt modelowani sylwetki.

Masaż zapobiega także chorobom skóry , odleżynom. Mięśnie: Poprzez pobudzenie układu krążenia, masaż przyspiesza transport substancji odżywczych i tlenu do mięśni, co poprawia ich funkcjonowanie, a usuwa z nich zbędne produkty przemiany materii, przyspieszając proces regeneracji. Zabieg ten, zapobiega również występowaniu zaników mięśniowych, zwiększa zdolność mięśnia do wysiłku, a po nim odpręża i przynosi ulgę.