DERMAPEN - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

DermaPEN – zabieg mezoterapii mikroigłowej to metoda, która zrewolucjonizowała rynek estetyczny. Pozwala ona pozbyć się niechcianych defektów bez ryzyka skutków niepożądanych. Polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących igieł wraz z podaniem odpowiednio dobranych do schorzenia substancji czynnych, które wnikną głęboko w skórę.

W ten sposób można pozbyć się:

 • cellulitu,
 • średnich i płytkich zmarszczek,
 • blizn, znamion,
 • rozstępów,
 • rozszerzonych porów,
 • zwiotczałej, szarej skóry,
 • wypadania włosów.

Jak widać zatem, spektrum działania urządzenia jest bardzo szerokie.

Dermapen składa się z 12 cienkich mikroigieł. Głębokość nakłucia skóry jest regulowana w zależności od rodzaju zabiegu i może wynosić od 0,25 mm do 2,5 mm.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen – co to jest?

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa to niezwykle skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mechanizm działania opiera się na stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i fibroblastów oraz poprawie gęstości, napięcia i elastyczności skóry.

Poprzez system pulsujących igieł  w trybie automatycznego nakłuwania do naskórka i skóry właściwej są dostarczane  substancje aktywne. Podczas zabiegu powstają mikrourazy, dzięki którym pobudzone zostają procesy naprawcze. Zabieg świetnie sprawdza się na rozstępy, czy do redukcji blizn potrądzikowych na skórze, wzmacnia napięcie, redukuje przebarwienia, zmniejsza wpływ niedoboru kolagenu i elastyny, niweluje zmarszczki, a dodatkowo cena zabiegu jest niezwykle atrakcyjna.

Zabieg z wykorzystaniem Dermapen – mezoterapia mikroigłowa stymuluje skórę w trzech etapach. W fazie pierwszej mikrouszkodzenia wywołane nakłuciami powodują wzrost szybkości procesów związanych z odnową skóry, w tym głównie z produkcją kolagenu. 

W etapie drugim powstają proteoglikany, elastyna oraz pozostałe rodzaje kolagenu. Na etapie trzecim natomiast ma miejsce poprawa gęstości skóry oraz jej ujędrnienie – zmarszczki ulegają znaczącemu wygładzeniu.

Przebieg oraz czas zabiegu Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Przed rozpoczęciem nakłuwania na skórę zostaje nałożona maść znieczulająca, a następnie preparat zawierający substancje odżywcze, który dobiera się w zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

Następnie skóra zostaje poddana działaniu głowicy z mikroigłami. Ich zadaniem jest wprowadzenie preparatu oraz zawartych w nim substancji czynnych w głąb skóry, a także stymulacja skóry do odnowy i regeneracji. Zabieg mezoterapia mikroigłowa jest bezbolesny i trwa krótko.

Czy po zabiegu występują skutki uboczne? W zasadzie jedynym, którego można się spodziewać, to lekkie pieczenie skóry bezpośrednio po nakłuwaniu. W następnych dniach nastąpi stopniowe złuszczanie się naskórka.

 

Dermapen cena zabiegu w naszej klinice

W naszej klinice  koszt zabiegu dermapen – mezoterapia mikroigłowa wynosi już od 650 – 900 zł ł w zależności od preparatów dodatkowych. Dermapen + osocze PRP lub Fibryna PRF od 1200 – 1800 zł. Dermapen mikroigłowa mezoterapia  jest niezwykle skutecznym zabiegiem mezoterapii mikroigłowej wykonywanym w naszym gabinecie, który najczęściej przeprowadza się na takich obszarach jak twarz, szyja, dekolt.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwala zredukować blizny i rozstępy, redukuje skutku obniżenia poziomu kolagenu i elastyny w organizmie, a proces leczenia jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta. Dermapen jest krótkim zabiegiem, który trwa kilkanaście minut. Zanim zdecydujesz się na zabiegi mezoterapii mikroigłowej dermapen, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Zabieg Dermapen efekty

 • wyraźne odmłodzenie skóry,
 • poprawa elastyczności i napięcia,
 • spłycenie zmarszczek (m.in. twarz, szyja),
 • zmniejszenie porów,
 • redukcja blizn, również blizn potrądzikowych oraz rozstępów,
 • zapobieganie łysieniu.

Zabieg Dermapen – mezoterapia mikroigłowa skóry

Polega on na podaniu substancji, które wnikają w głąb skóry. Dermapen ma naprawdę szerokie zastosowanie, świetnie działa na blizny na skórze, zmarszczki, pomaga pozbyć się rozstępów, a także dzięki zabiegowi obserwujemy wyraźne odmłodzenie skóry. Zachęcamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o zabiegu Dermapen – mezoterapia mikroigłowa i odpowiemy na wszystkie pytania!

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

 • nowotwory, stany po ich przebyciu     do 5 lat wstecz,
 • padaczka,
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe),
 • ciąża oraz karmienie piersią.

Zabieg Dermapen – poznaj szczegóły!

Mezoterapia Dermapen jest uznawana za jedną z najbardziej komfortowych metod ze względu na precyzję mikroigieł. To znakomita alternatywa dla zabiegów z obszaru chirurgii plastycznej, które są często bolesne, ale też zdecydowanie droższe.

Mezoterapia mikroigłowa we Wrocławiu trwa zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut, a do tego nie wymaga przebycia okresu rekonwalescencji. Nie przeszkadza w codziennych aktywnościach, nasi pacjenci mogą od razu powrócić do swoich zajęć.

Mezoterapia Dermapen jest dopasowywana indywidualnie do każdego pacjenta. Specjaliści ustawiają wszystkie parametry urządzenia i automatycznie kontrolują głębokość iniekcji. Warto pamiętać, że zachowują przy tym największe środki ostrożności i higieny. Sterylność zabiegu Dermapen zapewniają wymienne igły.

Mikronakłucia błyskawicznie stymulują skórę do regeneracji, więc efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. 12 sterylnych ultracienkich igieł zawiera specjalistyczne preparaty odżywcze, napinające, nawilżające i odmładzające. Zachęcamy do stosowania się do zaleceń naszych specjalistów, którzy pomagają dobrać kosmetyki pozabiegowe przeznaczone do zmniejszenia miejscowego obrzęku.

Dermapen opinie

Dermapen zabieg we Wrocławiu to jeden z najchętniej wybieranych przez nasze Klientki, ze względu na efekty, jak i korzystną cenę. Klienci wykonują go nie tylko na twarz, ale też inne partie ciała, w tym na rozstępy , rekonstrukcje brzucha tu cena zaczyna się od 800 zł – 2500 zł w zależności od obszaru zabiegowego.

Celem takiej terapii jest uszkodzenie głębokich warstw skóry w obrębie rozstępów. W efekcie dochodzi do odbudowy zdrowej i jędrnej tkanki, która niweluje nieestetyczne zmiany skórne lub znacznie je spłyca.

Najlepsze rezultaty przynosi wykonanie zabiegu Dermapen w początkowej fazie powstawania rozstępów, gdy mają jeszcze barwę czerwoną. Ta metoda sprawdzi się zarówno na brzuchu, udach, pośladkach, jak i piersiach. W zależności od wielkości rozstępów, specjalista dobiera najlepsza technikę mezoterapii Dermapen i stosowną ilość zabiegów. W redukcji rozstępów lekarz może zastosować osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy lub inne substancje czynne o największej aktywności i skuteczności.

Mezoterapia mikroigłowa – dla kogo?

Z mezoterapii mikroigłowej  mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny sprawia, że skóra będzie napięta, elastyczna, a zmarszczki wyraźnie spłycone. Chociaż efekty są widoczne już po pierwszej wizycie, zazwyczaj zalecana jest seria 3-5 zabiegów przeprowadzanych co kilka tygodni.

 

 

Zapraszamy Cię do B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, gdzie oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych i medycyny estetycznej, również dermapen i mezoterapię igłową. Nasz gabinet kosmetyczny znajduje się we Wrocławiu (Leśnica), na osiedlu Malowniczym, przy ulicy Hartmana 4/2U.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 796-049-312, lub 506-429-544.