LIPOLIZA INIEKCYJNA

NIEZAWODNY SPALACZ TŁUSZCZU LIPOLIZA. Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, jest przede wszystkim pomocna w jego usuwaniu. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu. Mezoterapia stanowi uzupełnienie dotychczas znanych i stosowanych zabiegów. Koktajle z odpowiednio dobranymi substancjami o działaniu lipolitycznym i stymulującym mikrokrążenie zwiększają metabolizm komorek tłuszczowych (uwalniają nadmiar tłuszczu), co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu skórki pomarańczowej. Mezoterapia pomaga modelować sylwetkę, poprawia jędrność brzucha i wysmukla ciało. Zwiększa skórne krążenie krwi i limfy. Mezoterapię w leczeniu cellulitu można stosować jako monoterapię. Jednakże bardzo dobre efekty daje łączenie z innymi zabiegami: fale radiowe, peelingi, lasery.

DZIAŁANIE

Działa kompleksowo na cały organizm jak i skórę. Obniża obtłuszczenie wątroby przez zmniejszenie poziomu trójglicerydów i cholesterolu we krwi. Zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, raka piersi, prostaty i raka okrężnicy.

Zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej ciała i poprawia kształt sylwetki.

Normalizuje procesy metaboliczne komórek naskórka, pobudza regenerację. Niedogodności mogące wystąpić podczas zabiegu: ból podczas wstrzyknięć (można go wyeliminować poprzez wcześniejsze zastosowanie środka znieczulającego) o rumień, delikatny obrzęk (występuje bezpośrednio po zabiegu, jest to reakcja skóry na nakłuwanie) o siniaki, krwiaki (ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi np. aspiryny).

W razie tendencji do powstawania krwiaków warto zarezerwować sobie 2-3 dni na doprowadzenie skóry do formy.

Częstość zabiegów mezoterapii

  1. FAZA INTENSYWNA – 1 zabieg co 7 dni przez okres 1 miesiąca
  2. FAZA PIELĘGNACYJNA – 1 zabieg co miesiąc przez okres 3 miesięcy

REMOLDING – obniża poziom cholesterolu, zmniejsza tkankę tłuszczową Skład: fosfatydyloholina

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
  • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
  • cukrzyca 
  • choroba nowotworowa
  • alergie na stosowany preparat
  • przyjmowanie leków np. aspiryna

CENa

1 AMPUŁKA 5ML 200 zł 

PROMOCJA DO 30.06.2023 r. 120 zł – 1 ampułka

Zapraszamy Cię do B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, gdzie oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych i medycyny estetycznej, również niezawodny spalacz tłuszczu jakim jest Lipoliza iniekcyjna. Nasz gabinet kosmetyczny znajduje się we Wrocławiu (Leśnica), na osiedlu Malowniczym, przy ulicy Hartmana 4/2U.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 796-049-312, lub 506-429-544.