HIALURONIDAZA

Hialuronidaza zabieg redukcji nadmiaru wypełniacza hialuronowego w skórze

Hialuronidaza jest enzymem rozkładającym kwas hialuronowy w skórze.

Zabieg hialuronidazy w medycynie estetycznej dedykowany jest Klientkom po zabiegach przy użyciu wypełniacza zawierającego kwas hialuronowy, u których stwierdzono:

  • nadmiar wypełniacza w danej strefie zabiegowej – użycie niewłaściwie dobranego (zbyt gęstego) wypełniacza w danej strefie zabiegowej
  • zbyt płytkie podanie gęstego wypełniacza z możliwością wystąpienia grudek
  • przemieszczenie się wypełniacza
  • obrzęk będący efektem zbyt silnego związania wody w miejscu podania wypełniacza
  • nietolerancję na kwas hialuronowy

Podczas zabiegu podajemy hialuronidazę przy pomocy cienkiej igły bezpośrednio do miejsca, z którego chcemy usunąć nadmiar wypełniacza hialuronowego. W większości przypadków efekt redukcji kwasu hialuronowego jest natychmiastowy, ale może on również wystąpić następnego dnia po podaniu hialuronidazy. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest uczulenie na enzym hialuronidazy, który jest obecny m.in. w jadach zwierząt.

W przypadku rozległych obszarów poddawanych wypełnianiu przy użyciu kwasu hialuronowego, który chcemy zredukować, należy liczyć się z możliwością wystąpienia drobnych nierówności będących pozostałościami po wypełniaczu hialuronowym. W tej sytuacji konieczne będzie wykonanie kilku zabiegów zmniejszających widoczność nierówności. Hialuronidaza działa tylko na kwas hialuronowy, nie uszkadza innych składników skóry.

Cena : 650 zł

Zapraszamy Cię do B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, gdzie oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych i medycyny estetycznej, również zabieg hialuronidaza. Nasz gabinet kosmetyczny znajduje się we Wrocławiu (Leśnica), na osiedlu Malowniczym, przy ulicy Hartmana 4/2U.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 796-049-312, lub 506-429-544.