MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia – skuteczne leczenie łysienia Czym jest mezoterapia skóry głowy? Mezoterapia polega na wprowadzaniu bezpośrednio w chorobowe miejsca określonych ilości substancji leczniczych. Mezoterapia hamuje i odwraca wiele niekorzystnych zmian.

Dla kogo jest przeznaczona mezoterapia skóry głowy?

Mezoterapia skóry głowy jest to zabieg dedykowany osobom, mających problem z łysieniem i wypadaniem włosów. Problem nadmiernej utraty włosów dotyczy mężczyzn i kobiet. Pierwsze oznaki łysienia są szybciej rozpoznawane przez panie i wcześniej od mężczyzn podejmują one walkę z problemem. U kobiet skuteczność zabiegu jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać kilka miesięcy.

MEZOTERAPIA- EFEKTY:

pobudza wzrost włosów, regeneruje cebulki włosowe, poprawia mikrokrążenie, zapobiega problemom ze skórą, zwiększa gęstość i grubość włosów.

WSKAZANIA:

wypadanie włosów, słabe krążenie, zmiany hormonalne, nadmierny stres, łysienie typu męskiego, łysienie plackowate, łysienie rozlane.

PRZECIWWSKAZANIA:

ciąża i karmienie piersią, czas menstruacji – zwiększona nadwrażliwość na ból, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niewyrównana cukrzyca, alergia na używane preparaty, stany zapalne skóry, infekcje skórne.

SKUTECZNOŚĆ

Na efekty zabiegu trzeba cierpliwie poczekać. Terapia składa się z 2 faz: intensywnego leczenia (1 zabieg na tydzień przez 2 miesiące) oraz pielęgnacja (1 zabieg na miesiąc przez okres od 3 do 6 miesięcy).

TRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

Efekty są trwałe.

ZADOWOLENIE PACJENTÓW

Pacjenci widzą diametralną różnicę.

BEZPIECZEŃSTWO

Ultraformer gwarantuje dłuższe i trwalsze efekty niż laseroterapia.

CENA

Cena zabiegu od 300 zł do 600 zł. w zależności od preparatów użytych.

Zapraszamy Cię do B.Beauty – Aesthetic Kosmetology Center, gdzie oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych i medycyny estetycznej, również mezoterapię igłową skóry głowy. Nasz gabinet kosmetyczny znajduje się we Wrocławiu (Leśnica), na osiedlu Malowniczym, przy ulicy Hartmana 4/2U.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 796-049-312, lub 506-429-544.